مشاوره ویزا

مدارک اعلام شده از سوی سفارت خانه های مختلف جهت اخذ ویزا و امور کنسولی عموما کلی و مربوط به همه ی مردم دنیا می باشد ، اما این مدارک با توجه به محل درخواست ویزا و بسته به اشخاص مختلف متفاوت می باشد. مدارک مورد نیاز سفارت دارای نکات بسیار پیچیده می باشد لذا اطلاع دقیق از کم و کیف آن بعد از داشتن لیست مدارک مورد نیاز ، الزامی است. مشاوران حقوقی موسسه مپتا استادی پس از بررسی پرونده و با در نظر گرفتن شرایط متقاضیان شما را در ارائه کامل مدارک یاری می نماید. تخصص ما ویزای دانشجویی شنگن و ویزای TIER 4 انگلستان است.

مشاوره اعزام دوره ‌های کوتاه مدت

دوره های کارآموزی (internship)

یکی از منابع مهم درآمد در دوران دانشجویی internship یا کارآموزی است. دانشجویان معمولا این دوره را در طول تابستان می‌گذرانند، اما این امکان وجود دارد که در طول سال تحصیلی نیز به internship بروید. محدودیتی در تعداد دوره‌های internship ای که در طول تحصیل می‌گذرانید وجود ندارد و تقریبا تنها لازم است که با استاد راهنمای خودتان هماهنگ کنید و موافقت ایشان را جلب نمایید. معمولا حقوقی که در طول تابستان دریافت می‌کنید معادل یا حتی بیشتر از حقوق دانشجویی در ۹ ماه دیگر سال است. internship علاوه بر ایجاد درآمد نکته بسیار مثبتی در رزومه شما نیز خواهد بود و افرادی که در طول تحصیل به internship در شرکت‌های معتبر می‌روند معمولا پس از فارغ‌التحصیلی راحت‌تر کار پیدا می‌کنند. بسیاری از این دانشجویان نیز از همان شرکت‌هایی که در آنها internship را می‌گذرانند، پیشنهاد کار دریافت می‌کنند.

روش اقدام برای (internship)

اقدام برای internship ساده است و معمولا تنها به ارسال رزومه برای شرکت‌ها محدود می‌شود. بسیاری از شرکت‌ها از طریق وب‌سایت‌هایشان اقدام به جمع‌آوری رزومه می‌کنند و می‌توانید رزومه خود را از همین طریق بفرستید. اگر دوست یا آشنایانی در شرکت‌ها دارید، حتما با آنها تماس بگیرید و از آنها نیز بخواهید که رزومه شما را برای بخش‌هایی که به دنبال intern هستند بفرستند. معمولا ارسال رزومه از طریق افراد موثرتر از ارسال رزومه در وب‌سایت‌هاست. معمولا برای گرفتن اینترنشیپ در تابستان آینده باید رزومه خود را ماه نوامبر یا حداکثر دسامبر برای شرکت‌ها ارسال کنید. اغلب شرکت‌ها تا ماه مارس اینترن‌های خود را برای تابستان انتخاب کرده‌اند و به همین خاطر ارسال به موقع رزومه بسیار مهم است. بعد از ارسال رزومه و در صورتی که رزومه شما انتخاب شود برای شما مصاحبه تلفنی یا حضوری می‌گذارند و در صورتی که مصاحبه‌ها موفقیت‌آمیز باشد پیشنهاد کار برای شما ارسال می‌شود.
موسسه مپتا استادی در جهت مرتفع ساختن این نیاز با همکاری با دانشگاه های اروپایی اقدام به کسب پذیرش و آماده سازی شرایط برای گذراندن دوره های کوتاه مدت در خارج از کشور برای شما نموده است. برای آگاهی از شرایط دوره های متناسب با شما لطفا با موسسه تماس بگیرید.